MENU
Aula_close Layer 1

Medlemmer

Michael Christian Wamberg
 

Michael     Funktion: Formand for skolebestyrelsen

     Mailadresse: michael@wamberg.dk

     Mobil: 22 41 97 07

Gitte Svendgaard Milling
 

Gitte     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: gmilling@millinghotels.dk

     Mobil: 25 14 48 06

Helle Elisabeth Lyngborg
 

Helle     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: hellelyngborg@hotmail.com

     Mobil: 31 45 06 70

Vivi Rich
 

Vivi     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: vuvu5000@hotmail.com

     Mobil: 26 19 18 69

Lars Kraght
 

Lars     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: lars@kraght.dk

     Mobil: 60 11 39 85

Klaus Sig Larsen


Klaus     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: sig_larsen@hotmail.com

     Mobil: 25 30 09 68

Erik Vind Frost
 

Erik     Funktion: Forældrerepræsentant

     Mailadresse: erik@vindfrost.dk

     Mobil: 23 42 57 07

Anna Katrine Stensig Ravn

 

 

 

 

Elias Reil Mould
 

Elias     Funktion: Elevrepræsentant

     Mailadresse: elia1160@appsodense.dk


Ida Marie Thorn

Ida     Funktion: Elevrepræsentant

     Mailadresse: idax299d@appsodense.dk
   

   

Mona Kvistgaard Johansen
 

Mona     Funktion: Medarbejderrepræsentant

     Mailadresse: mona3012@appsodense.dk

     Mobil: 28 74 21 25

Thore Jepsen
 

Thore     Funktion: Medarbejderrepræsentant

     Mailadresse: thor5704@appsodense.dk

     Mobil: 60 54 60 66

Louise Hjortebjerg Theil
 

Louise T     Funktion: Ledelsesrepræsentant

     Mailadresse: lhthe@odense.dk

     Mobil: 61 55 33 42

Michael Lindstrøm
 

Michael     Funktion: Ledelsesrepræsentant

     Mailadresse: mclrm@odense.dk

     Mobil: 30 60 06 84

Louise Mach Rasmussen
 

Louise M     Funktion: Ledelsesrepræsentant

     Mailadresse: lomr@odense.dk

     Mobil: 23 30 11 65